Zinātniski praktiskā konference „Zemes apsaimniekošana atbilstoši bioloģiskās lauksaimniecības principiem – ilgtspējīgs ieguldījums Latvijas nākotnē”

Latvijas Universitāte sadarbībā ar Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociāciju (LBLA) un Sabiedrību „Bioefekts” 7. februārī plkst. 9:30 Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra Dabas māja Magnum auditorijā aicina uz zinātnisko konferenci „Zemes apsaimniekošana atbilstoši bioloģiskās lauksaimniecības principiem – ilgtspējīgs ieguldījums Latvijas nākotnē”.

 

Līdzās Latvijas Universitātes un Latvijas Lauksaimniecības universitātes asociētajiem profesoriem, konferencē piedalīsies arī pārstāvji no Latvijas Dabas fonda, Valsts Augu aizsardzības dienesta, VSIA „Sertifikācijas un testēšanas centrs”, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra, LBLA, kā arī bioloģisko saimniecību „Ķelmēni”, „Kaņepītes” un „Dzērves” saimnieki.

 

Tīra un veselīga augsne ir pamats tīrai pārtikai, tāpēc konferences pirmajā daļā pievērsīsimies augsnes nozīmei bioloģiskajā lauksaimniecībā. Eksperti iepazīstinās ar augsnes stāvokli Latvijā, dalīsies ieteikumos, kā to uzlabot, kā arī skaidros augu un mikroorganismu mijiedarbību. Tāpat diskutēsim par lauksaimniecības attīstību, iepazīsimies ar zinātnieku jaunākajiem augsnes pētījumiem. Savukārt konferences otrajā daļā uzklausīsim praktiķus, bioloģiskos lauksaimniekus, kuri dalīsies savā saimniekošanas pieredzē. Konferenci vadīs LBLA valdes priekšsēdētājs Gustavs Norkārklis.

 

Darba valoda: latviešu

Dalība: bezmaksas

Pieteikšanās: elektroniski līdz 1.02.2019.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBAsjSVjEi8xR7XEkdXmijuW9O4ghZAn_vsTTrgjnOt-XHQQ/viewform?vc=0&c=0&w=1

 

Darba kārtība pieejama LBLA mājas lapā http://www.lbla.lv/zinatniski-praktiska-konference-zemes-apsaimniekosana-atbilstosi-biologiskas-lauksaimniecibas-principiem-ilgtspejigs-ieguldijums-latvijas-nakotne

 

 

Informējam, ka pasākuma laikā iespējama fotografēšana un filmēšana. Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka tiekat iekļauts/a audio vai vizuālajā materiālā.

Padalies